Czytaj więcej

Ramowy plan grup treningowych MKKT NIKOBUSHI.

Ramowy plan grup treningowych MKKT NIKOBUSHI.

Drodzy klubowicze, poniżej przedstawiony jest ramowy plan grup treningowych MKKT. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny:  794 602 404 Ewa Szelągowska-Kalman

UWAGA! w związku z pandemią koronawirusa terminy zajęć mogą ulec zmianie. Kompletny i aktualny harmnogram zająć znajdziecie Państwo na naszej stronie www.karatenikobushi.pl w zakładce klub.

ODDZIAŁ WARSZAWA

Lp

Gdzie?

Kiedy?

Kto?

1

Szkoła Podstawowa Nr 375,

ul. Abrahama 10 Warszawa

I p Sala gimnastyczna mała

Poniedziałek, środa

godz.17.45 – 18.30

(od 2 września)

Grupa początkująca

 

 

2

Szkoła Podstawowa Nr 375,

ul. Abrahama 10 Warszawa

I p Sala gimnastyczna mała

Poniedziałek, środa

godz.18.30 – 19.30

(od 2 września)

Grupa średniozaawansowana

3

Szkoła Podstawowa Nr 375,

ul. Abrahama 10 Warszawa

I p Sala gimnastyczna mała

Poniedziałek, środa

godz.19.30 – 20.30

(od 2 września)

Grupa

zaawansowana

 

4

 

Szkoła Podstawowa Nr 375,

ul. Abrahama 10 Warszawa

I p Sala gimnastyczna mała

 

Poniedziałek, środa

godz.20.30 – 21.30

(od 2 września)

Grupa BJJ

młodzież i dorośli

 w ramach programu Inwazja Ruchem

(płatność 100 zł/m-c) opis programu na www

5

Szkoła Podstawowa Nr 375,

ul. Abrahama 10 Warszawa

I p Sala gimnastyczna mała

Piątek

godz. 18.00-19.00

(od 2 września)

 

Grupa rodzinna

6

Szkoła Podstawowa Nr 375,

ul. Abrahama 10 Warszawa

I p Sala gimnastyczna mała

Piątek

godz.19.00-20.00

(od 2 września)

Grupa średniozaawansowana

 + zaawansowana

 

ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI

Lp

Gdzie?

Kiedy?

Kto?

1

Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Kilińskiego 8b ,

Grodzisk Mazowiecki

sala gimnastyczna, mała

Wtorek

*godziny do ustalenia

od 15 września

 

Grupa początkująca

(naborowa)

2

Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Kilińskiego 8b,

Grodzisk Mazowiecki

sala gimnastyczna, mała

Wtorek

*godziny do ustalenia

od 15 września

Grupa początkująca

(kontynuacja)

do 7 kyu

 

3

Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Kilińskiego 8b,

Grodzisk Mazowiecki

sala gimnastyczna, mała

Wtorek

*godziny do ustalenia

od 15 września

Grupa

Średniozaawansowana

od 6 kyu

 

4

Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Bartniaka 13A,

Grodzisk Mazowiecki

sala gimnastyczna, duża

Czwartek

*godziny do ustalenia

od 17 września

Grupa początkująca

(naborowa)

 

5

Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Bartniaka 13A,

Grodzisk Mazowiecki

sala gimnastyczna, duża

Czwartek

*godziny do ustalenia

od 17 września

Grupa początkująca

(kontynuacja)

do 7 kyu

 

6

Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Bartniaka 13A,

Grodzisk Mazowiecki

sala gimnastyczna, duża

Czwartek

*godziny do ustalenia

od 17 września

Grupa

średniozaawansowana

od 6 kyu

 

7

Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Kilińskiego 8b,

Grodzisk Mazowiecki

sala gimnastyczna, mała

Wtorek

*godziny do ustalenia

od 15 września

SPORTOWA

ŚWIETLICA

(zajęcia karate w ramach świetlicy szkolnej)

8

Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Kilińskiego 8b,

Grodzisk Mazowiecki

sala gimnastyczna, mała

Czwartek

*godziny do ustalenia

od 17 września

SPORTOWA

ŚWIETLICA

(zajęcia karate w ramach świetlicy szkolnej)

9

Szkoła Podstawowa Nr 1

(punkt przedszkolny)

ul. Kilińskiego 8b,

Grodzisk Mazowiecki

sala gimnastyczna, mała

Wtorek, czwartek

*godziny do ustalenia

od 15 września

MAŁY KARATEKA

Grupy starsze, zerówka

4,5,6 latki

10

Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9,

Grodzisk Mazowiecki

I piętro,  sala lustrzana

 

Piątek

*godziny do ustalenia

od 18 września

 

Grupa rodzinna

11

Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9,

Grodzisk Mazowiecki

I piętro,  sala lustrzana

Sobota

godz. 13.00-15.00

zajęcia w wybrane soboty-każdorazowo info na www i na e-mail, sms

(od 26 września)

 

Grupa średniozaawansowana+ zaawansowana (doszkalająca)

 

12

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji 

ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Sala z matami, parter

 

Środa

godz. 16.00-17.00

 

Grupa początkująca,

(naborowa)

rodzinna

13

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji 

ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Sala z matami, parter

 

Wtorek, środa

godz. 17.00-18.00

 

Grupa początkująca

9-7 kyu

14

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji 

ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Sala z matami, parter

Wtorek,

godz. 18.00-19.00

środa

godz. 18.00-19.20

 

Grupa zaawansowana

od 6 kyu

15

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji 

ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Sala z matami, parter

 

Czwartek

godz. 20.00-22.00

 

Grupa wieczorna KAMIKAZE –

trening dla wytrwałych

16

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji 

ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Sala z matami, parter

Sobota

godz.8.00-10.30

zajęcia w wybrane soboty-każdorazowo info na www i na e-mail, sms

(od 26 września)

 

PORANNY TRENING SPECJALISTYCZNY

wszystkie stopnie

 

ODDZIAŁ ADAMOWIZNA

Lp

Gdzie

Kiedy?

Kto?

1

Szkoła Podstawowa

ul. Osowiecka 98, Adamowizna

sala gimnastyczna, mała

Poniedziałek

godz. do ustalenia

(pojawią się na tablicy ogłoszeń w szkole)*

(od połowy września)

SPORTOWA

ŚWIETLICA

 

2

Szkoła Podstawowa

ul. Osowiecka 98, Adamowizna

sala gimnastyczna, mała

Środa

godz. do ustalenia

(pojawią się na tablicy ogłoszeń w szkole)*

(od połowy września )

SPORTOWA

 ŚWIETLICA

 

3

Niepubliczne Przedszkole Kajtek

ul. Osowiecka 98, Adamowizna

sala treningowa, mała

Poniedziałek

14.45-15.15

(od 21 września)

MAŁY KARATEKA

Grupy młodsze

3,4 latki

4

Niepubliczne Przedszkole Kajtek

ul. Osowiecka 98, Adamowizna

sala treningowa, mała

Poniedziałek

15.15-16.00

(od 21 września)

MAŁY KARATEKA

Grupy starsze, zerówka

5,6 latki

*wszystkie godziny zajęć nie ujęte w powyższym harmonogramie będą przesłane do państwa w odrębnej wiadomości email po uzgodnieniu z Dyrekcją Szkoły SP1 i SP Adamowizna (w szkołach tych ciągle trwają prace nad „udoskonalaniem planu lekcji” i dostosowywaniem miejsc treningowych do zaleceń służb sanepidu.

ODDZIAŁ RADZIEJOWICE

Lp

Gdzie?

Kiedy?

Kto?

1

Hala sportowa,

 ul. Kubickiego3a,

Radziejowice, sala fitness

Poniedziałek, środa

godz. 17.15-18.00

(od 7 września)

 

Grupa początkująca

2

Hala sportowa,

ul. Kubickiego 3a,

Radziejowice, sala fitness

Poniedziałek, środa

Godz. 18.00-19.00

(od 7 września)

Grupa średniozaawansowana

8-7 kyu

3

Hala sportowa,

ul. Kubickiego3a,

Radziejowice, sala fitness

Poniedziałek, środa

godz. 19.00-20.30

(od 7 września)

Grupa zaawansowana

od 6 kyu

Ważne jest by pamiętać, że na każdej grupie realizowana jest inna podstawa programowa – zaleca się dostosowanie grupy do stopnia uczniowskiego i posiadanych umiejętności.

 

%d bloggers like this: