Harmonogram zajęć

MIEJSCA TRENINGOWE – MKKT NIKOBUSHI

Grafik zajęć w KK Gocław ul. Abrahama 10, Warszawa

Rok szkoleniowy 2018/2019 . Zajęcia prowadzi Mateusz Szelągowski 3 DAN
Zajęcia rozpoczynamy 18.09.2018 (wtorek)
Miejsce zajęćWtorekCzwartek
KK Gocław
gocław
16.00-17.00
Grupa przedszkolna(rodzinna)
17.00-18.00
Grupa od 8 kyu(rodzinna)
16.45-17.45
Grupa przedszkolna(rodzinna)
17.45-18.45
Grupa od 8 kyu(rodzinna)

Grafik zajęć w GCK "Powozownia" ul.Sienkiewicza 6 ,Radziejowice

Rok szkoleniowy 2018/2019. Zajęcia prowadzi Robert Kalman 3 DAN
Miejsce zajęćPoniedziałekŚroda
Powozownia
powoz
17.15-18.00
Grupa początkująca
18.00-19.00
Grupa od 8-7 kyu
19.00-20.30
Grupa od 6 kyu
17.15-18.00
Grupa początkująca
18.00-19.00
Grupa od 8-7 kyu
19.00-20.30
Grupa od 6 kyu

Grafik zajęć w Klubie Grafit ul.Traugutta 42a ,Grodzisk Mazowiecki

Rok szkoleniowy 2018/2019. Zajęcia prowadzi Ewa Szelągowska-Kalman 1 DAN
Miejsce zajęć
WtorekCzwartek
Grafit
Grafit

17.00-18.00
Grupa naborowa
17.00-18.00
Grupa naborowa

Grafik zajęć w Szkole Podstawowej nr 375 ul. Abrahama 10 ,Warszawa

Rok szkoleniowy 2018/2019 . Zajęcia prowadzi Mateusz Szelągowski 3 DAN
Miejsce zajęćPoniedziałekŚrodaPiątek
Gimnazjum 27
Grafit
17.00-18.00
Grupa początkująca
18.00-19.00
Grupa do 6 kyu
19.00-20.30
Grupa od 5 kyu
17.00-18.00
Grupa początkująca
18.00-19.00
Grupa do 6 kyu
19.00-20.30
Grupa od 5 kyu
17.00-18.00
"Inwazja ruchem"
18.00-20.00
Kadra Klubu

Grafik zajęć w Centrum Kultury Grodzisk ul.Spółdzielcza 9 ,Grodzisk Mazowiecki

Rok szkoleniowy 2018/2019. Zajęcia prowadzi Robert Kalman 3 DAN
Miejsce zajęćSobota
CK Grodzisk
71_3





13.00-15.00
Grupa rodzinna(wszystkie stopnie)

Grafik Zajęć Szkoła Podstawowa nr.1 Grodzisk Mazowiecki ul.Kilińskiego 8b

Rok szkoleniowy 2018/2019. Zajęcia prowadzi Robert Kalman 3 DAN
Zajęcia rozpoczynamy 11 września(wtorek)
Miejsce zajęćPoniedziałekWtorekCzwartek
SP.1 Grodziskszkola_jedynka_grodzisk_nr_1_kilinskiego_sd213.40-14.25
"Mały Karateka" (od 4 do 6 lat)





UWAGA !!! Zajęcia obywają się
w sali gimnastycznej
przy ul. Kilińskiego 8b
(Instruktor zabiera dzieci na salę gimnastyczną
a po zajęciach
przyprowadza do opiekuna/i)
12.45-13.30
"Sportowa Świetlica"
16.15-17.00
Grupa Początkująca(naborowa)
17.00- 18.00
Grupa Początkująca(kontynuacja) do 7 kyu
18.00- 20.00
Grupa od 6 kyu


UWAGA !!! we wtorki
zajęcia popołudniowe
obywają się w sali
przy ul. Kilińskiego 8b
13.40-14.25
"Sportowa Świetlica"
17.00-18.00
Grupa Początkująca(naborowa)
18.00- 19.00
Grupa Początkująca(kontynuacja) do 7 kyu
19.00- 20.00
Grupa od 6 kyu


UWAGA !!! w czwartki
zajęcia popołudniowe
obywają się w sali
przy ul. Bartniaka 13a

Grafik Zajęć "Sportowa świetlica" Szkoła Podstawowa im. M Chełmońskiego, Adamowizna

Rok szkoleniowy 2018/2019. Zajęcia prowadzi Robert Kalman 3 DAN
UWAGA !!! Zajęcia ruszają od 10 września
Miejsce zajęćPoniedziałekŚrodaPiątek
Adamowiznaadamowizna_szkola_sd08.55-09.40
"Sportowa Świetlica"

10.45-11.30
"Sportowa Świetlica"- Grupa poranna

15.30-16.15
"Sportowa Świetlica"- Grupa popołudniowa
10.45-11.30
"Sportowa Świetlica"

12.45-13.30"Mały karateka"-Klasy"0"

Grafik zajęć " Mały Karateka" w Przedszkolu Niepublicznym Kajtek ul. Osowiecka 98d 05-825 Adamowizna

Rok szkoleniowy 2018/2019 . Zajęcia prowadzi Ewa Szelągowska-Kalman 1 Dan
UWAGA !!!Zajęcia ruszają od 10 września
Miejsce zajęćPoniedziałek
Kajtek

budynek (1)
14.45-15.15
"Mały karateka"(dzieci 3-4 lat)
15.15-16.00
"Mały karateka"(dzieci 5-6 lat)

Grafik zajęć w Grodziskiej Hali Sportowej ul. Westfala 3A, Grodzisk Mazowiecki

Rok szkoleniowy 2018/2019 . Zajęcia prowadzi Robert Kalman 3 DAN
UWAGA !!!Zajęcia ruszają od 08 września
Miejsce zajęćSobota
Hala Osir Grodzisk
gocław





08.00-10.30
Kadra klubu