Czytaj więcej

Zimowisko z Karate, Zimowa Akademia Karate-Zaździerz 2021

Zimowisko z Karate, Zimowa Akademia Karate-Zaździerz 2021
Zimowa Akademia Karate ZAŹDZIERZ 2021


TERMIN: 10.01.2021 – 15.01.2021 r.
MIEJSCE: Ośrodek rehabilitacyjny i wypoczynkowy „Leśny Zakątek”
Łąck 1, 09-520 Zaździerz 
https://terazplock.pl/firmy/osrodek-lesny-zakatek-rehabilitacja-i-wypoczynek/
PROGRAM TRENINGOWY :
Zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy karate z wieloletnim stażem trenerskim: Jan Kłębek , Robert Kalman, Mateusz Szelągowski , Ewa Szelągowska-Kalman, Nina Filipek.
PROGRAM DLA POCZĄTKUJĄCYCH ADEPTÓW KARATE ”Pierwszy Krok”:
Specjalny program szkoleniowy dla osób, które chcą rozpocząć uprawianie karate tradycyjnego, zapoznać się z „tajnikami” sztuki walki i samoobrony, ćwiczeniami poprawiającymi sprawność fizyczną i sylwetkę. Zajęcia przewidziane są w grupach dla dzieci oraz w grupach o charakterze rodzinnym
PROGRAM DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH ADEPTÓW KARATE:
-zajęcia o charakterze technicznym i ogólnorozwojowym połączone z aktywnym wypoczynkiem
-treningi specjalistyczne przygotowujące do sezonu startowego
PROGRAM DLA KADRY KLUBU:
treningi przygotowujące do sezonu startowego
-kata drużynowe, en-bu M/M, en-bu M/W
PROGRAM SPORTOWO- REKREACYJNY (dla wszystkich uczestników):
-zajęcia rekreacyjne na świeżym powietrzu (w zależności od uwarunkowań pogodowych)
-dla chętnych uczestników nauka MORSOWANIA (w zależności od uwarunkowań pogodowych i po uzyskaniu zgody rodzica w przypadku osób niepełnoletnich)
-ćwiczenia poprawiające sprawność i sylwetkę, TABATA, BJJ, ZDROWY KRĘGOSŁUP
-basen, sauna, jacuzzi
-turniej
o PUCHAR Zimowej Akademii Karate 2021 dla wszystkich uczestników
PROGRAM KULTURALNY (dla wszystkich uczestników):
-wycieczki krajoznawcze
-wieczorki integracyjne, -animacje kulturalne i taneczne
-warsztaty kulinarne
INFORMACJE O OŚRODKU:
Ośrodek znajduje się nieopodal Płocka w odległości około 100 km od Łodzi czy Warszawy. Ośrodek „Leśny Zakątek” jest położony nad jeziorem Ciechomickim, do którego prowadzi bezpośrednie zejście, z własnym pomostem oraz plażą. Okolica Ośrodka zachęca do spacerów oraz wycieczek, klimatyczne plenery fotograficzne i malarskie.. Wyznaczone szlaki piesze i rowerowe pomogą odwiedzić piękne miejsca i przeżyć niezapomniane przygody. Ośrodek zajmuje 3,5 ha ogrodzonego zalesionego terenu z alejkami spacerowymi.
Zakwaterowanie: Na potrzeby grup zorganizowanych w pokojach: 2 oraz 6 osobowych. Pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi oraz odbiorniki TV. Przeznaczamy grupom osobny budynek hotelowy, w którym znajdują się 72 miejsca noclegowe w pokojach.
Wyżywienie: Nasza kuchnia przygotowuje urozmaicone i dostosowane do sezonu domowe posiłki dopasowane do dziecięcych podniebień jak i gustów dorosłych. Zdrowo i smacznie – doświadczenie zdobyte dzięki organizowaniu dwutygodniowych turnusów rehabilitacyjnych pozwala nam zadowolić prawie każdego gościa. Jesteśmy przygotowani na potrzeby osób stosujących dietę

WARUNKI UCZESTNICTWA I ZGŁOSZENIA:
1. W Zimowej Akademii Karate mogą uczestniczyć osoby nie trenujące karate – program „Pierwszy krok” oraz osoby trenujące ze wszystkich grup (o różnym stopniu zaawansowania)
2. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć po przedłożeniu przez prawnego opiekuna, rodzica karty kwalifikacyjnej przygotowanej przez organizatora,
3. Kartę należy złożyć u instruktora do dnia 4 stycznia (poniedziałek) 2021 r. Karta do pobrania u instruktora lub bezpośrednio na www.karatenikobushi.pl w plikach do pobrania.
4. Koszt uczestnictwa w Zimowej Akademii Karate Zaździerz 2021– 750zł
UWAGA !!! Jeżeli opłata rezerwacyjna zostanie wpłacona na konto klubu do dnia 15.12.2020 obowiązuje cena preferencyjna: 700 zł!
5. Koszty obozu obejmują: transport uczestników, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, opiekę medyczną i pedagogiczną oraz udział w zajęciach szkoleniowych i kulturalnych
6. O uczestnictwie w Zimowej Akademii decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona
7. Termin wpłaty opłaty rezerwacyjnej traktowany jest jako termin zgłoszenia.
8.
W przypadku rezygnacji opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi; w przypadku wpłaty opłaty rezerwacyjnej, a braku miejsc- zostaje zwrócona w całości.
9. Opłatę rezerwacyjną w wysokości 300 zł (od osoby) należy wpłacić na konto klubu: Dane do przelewu: Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI, ul. Cedrowa 1d, 05-825 Czarny Las
Numer konta: ING BANK Śląski 08 1050 1012 1000 0090 3036 3288
Treść przelewu
: Zimowa Akademia Karate, imię i nazwisko uczestnika,
Pozostała kwota płatna najpóźniej do dnia
09 stycznia 2021
10. Dodatkowe informacje:
Ewa Szelągowska-Kalman tel. 794 602 404

Pobierz kartę kwalifikacyjną

%d bloggers like this: