Aktualności

Wielki Sukces Naszych Karateków Na Światowym Festiwalu Karate-do Orlen 2016 w Krakowie !!!

kopia-_igp2192Trzy medale dla zawodników  MKKT NIKOBUSHI !!!

W dniach 14-15 października Kadra Klubu MKKT NIKOBUSHI  rywalizowała na krakowskich matach w ramach Światowego Festiwalu Renesans Karate-do. Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016, XXIII Mistrzostwa Europy Karate Fudokan, Turniej Karate Koshiki Super Karatedo WGP oraz Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym pod jednym dachem – TAURON Areny Kraków zgromadziły ponad 2 tysiące zawodników z 38 państw!

Wicemistrzostwo Europy w Karate Fudokan zdobyli w konkurencji enbu: Mateusz Szelągowski i Sebastian Skiba! Brązowy medal na tej samej imprezie wywalczył w kumite drużynowym Mateusz Szelągowski!

W konkurencji kata indywidualne w kategorii 6 kyu brązowy medal na Pucharze Świata Dzieci wywalczył Maksymilian Morzyk!

Ponadto udział w tym wielkim wydarzeniu wzięli: Barbara Bajera, Aleksandra Morzyk, Ania Ceglińska, Dorota Zakowicz, Antoni Zakowicz, Mikołaj Stybliński, Mario Sardano, Radosław Ońko, Jan Szelągowski, Błażej Klepuszewski. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom, którzy budowali klimat oraz dzielnie wspierali zawodników tworząc wspaniałą  drużynę kibicującą! Będziemy długo pamiętać te cudowne chwile oraz atmosferę panującą na Tauron Arenie. Mamy nadzieję że duch walki pozostanie w naszych podopiecznych jeszcze przez długie miesiące. :-) MKKT NIKOBUSHI