Aktualności

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Karate Tradycyjnym/5.11.2017-Warszawa Wesoła-Relacja

W dniu 5 listopada 2017 r. odbył się coroczny turniej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Karate Tradycyjnym w Warszawa Wesoła. Nasz klub reprezentowali:Nikodem Kalman, Aleksander Orzelski, Adam Górski, Aleksander Sollich, Michał Wojewnik, Łukasz Szymański, Maksymilian Morzyk, Aleksandra Morzyk, Filip Niewola, Krystian Cieloch, Wojciech Suchecki, Antonii Zakowicz, Anna Ceglińska, Barbara Bajera, Masza Wawszczyk, Katarzyna Ceglińska, Natalia Wojewnik, Michał Wojewnik, Mikołaj Stybliński, Jan Szelągowski i Mario Sardano. Dziękujmy za start wszystkim zawodnikom był to dla Was wspaniały trening. A medalistom gratulujemy miejsc na podium: 1 miejsce w konkurencji kata i kumite wywalczył Robert Szewczuk, 1 miejsce w konkurencji kata wywalczył Jan Szelągowski, 2 miejsce w konkurencji kata wywalczył Łukasz Szymański, 2 miejsce w konkurencji kata wywalczyła Barbara Bajera, 3 miejsce w konkurencji kata wywalczyła Masza Wawszczyk, 1 miejsce w konkurencji enbu wywalczyli Jan Szelągowski i Mario Sardano, 2 miejsce w konkurencji kata drużynowe wywalczyli Mikołaj Stybliński, Mario Sardano i Jan Szelągowski. Jesteśmy z Was bardzo dumni i do zobaczenia na matach w kolejnych startach. MKKT NIKOBUSHI