Aktualności

Samoobrona w Oparciu o Techniki Tradycyjnego Karate-do, 24-26 listopada Stara Wieś

Samoobrona w Oparciu o Techniki Tradycyjnego Karate-do, 24-26 listopada Stara Wieś

W dniach 24-26 listopada nasi instruktorzy odbyli szkolenie z zakresu technik samoobrony pod okiem wybitnego szkoleniowca Jacka Wierzbickiego 5 Dan. Udział w szkoleniu wzięli: Mateusz Szelągowski i Ewa Szelągowska-Kalman. Dziękujemy za wspaniały trening i moc wylanego potu na macie. Wracamy zmotywowani z większym bagażem doświadczeń i wiedzy!

INSTRUKTOR: Jacek Wierzbicki 5 Dan WTKF
Licencjonowany instruktor World Traditional Karate Federation i Polskiego Związku Karate Tradycyjnego; wieloletni reprezentant Polski w karate tradycyjnym, mistrz świata (Montreal 1992), wielokrotny medalista mistrzostw Europy i Polski; brązowy pas w BJJ, medalista mistrzostw Europy w BJJ; były policjant i instruktor KPM w Łodzi, instruktor taktyki i techniki interwencji policyjnej i instruktor samoobrony.
Doświadczenie: w szkoleniu policji, służby więziennej, straży miejskiej, pracowników ochrony oraz kandydatów na licencjonowanych pracowników ochrony. pracowników MPO, MOPS; szkolenie uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu policyjnym; kursy samoobrony w ramach akcji „Silna płeć”. MKKT NIKOBUSHI

%d bloggers like this: