Czytaj więcej

Ramowy Plan Grup Treningowych MKKT NIKOBUSHI na Rok Szkoleniowy 2022/23

Ramowy Plan Grup Treningowych MKKT NIKOBUSHI na Rok Szkoleniowy 2022/23

Harmonogram zajęć na rok szkoleniowy 2022/2023

Drodzy państwo, poniżej przedstawiony jest ramowy plan grup treningowych MKKT. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny:  794 602 404 Ewa Szelągowska-Kalman 537 475 183 Nina Szelągowska

ODDZIAŁ WARSZAWA

Lp

Gdzie?

Kiedy?

Kto ćwiczy? /kto prowadzi?

1

Szkoła Podstawowa Nr 375, ul. Abrahama 10 Warszawa/ I p Sala gimnastyczna mała

Poniedziałek, środa

godz.16.45 – 17.15

(od 5 września)

Grupa naborowa bjj (bez kimon) „Wojownicze żółwie ninja”-przedszkolaki

Mateusz Szelągowski

2

Szkoła Podstawowa Nr 375, ul. Abrahama 10 Warszawa/ I p Sala gimnastyczna mała

Poniedziałek, środa

godz.17.15 – 18.00

(od 5 września)

Grupa karate „Młode Lwy” przedszkolna początkująca

Mateusz Szelągowski

3

Szkoła Podstawowa Nr 375, ul. Abrahama 10 Warszawa/ I p Sala gimnastyczna mała

Poniedziałek, środa

godz.18.00 – 19.00

(od 5 września)

Grupa karate dziecięca/rodzinna „Pierwszaki” początkująca do 7 kyu

 Mateusz Szelągowski

4

Szkoła Podstawowa Nr 375, ul. Abrahama 10 Warszawa/ I p Sala gimnastyczna mała

Poniedziałek, środa

godz.19.00 – 20.00

(od 5 września)

Grupa karate dziecięca/młodzież/dorośli

„Średniaki” 6,5,4 kyu

Mateusz Szelągowski

5

Szkoła Podstawowa Nr 375, ul. Abrahama 10 Warszawa/ I p Sala gimnastyczna mała

Poniedziałek, środa

godz.20.00 – 21.15

(od 5 września)

Grupa karate młodzież/dorośli

„Starszaki” od 3 kyu

Mateusz Szelągowski

6

Szkoła Podstawowa Nr 375, ul. Abrahama 10 Warszawa/ I p Sala gimnastyczna mała

Piątek

godz. 16.45-17.15

(od 9 września)

Grupa naborowa bjj (bez kimon)

„Wojownicze żółwie ninja”– przedszkolaki

Mateusz Szelągowski

7

Szkoła Podstawowa Nr 375, ul. Abrahama 10 Warszawa/ I p Sala gimnastyczna mała

Piątek

godz.17.15-18.15

(od 9 września)

Grupa „Młode Lwy” + „Pierwszaki”

 Mateusz Szelągowski

8

Szkoła Podstawowa Nr 375, ul. Abrahama 10 Warszawa/ I p Sala gimnastyczna mała

Piątek

godz.18.15-19.15

(od 9 września)

Grupa „Średniaki” + „Starszaki”

Mateusz Szelągowski

9

Szkoła Podstawowa Nr 375, ul. Abrahama 10 Warszawa/ I p Sala gimnastyczna mała

Piątek

godz.19.15-20.00

(od 9 września)

Karate Jutsu (bunkai, walka w parterze, rzuty, sparingi zadaniowe, drille karateckie)*

 

ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI

Lp

Gdzie?

Kiedy?

Kto ćwiczy? Kto prowadzi?

1

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki/ Sala z matami, parter

Wtorek

 godz. 17.00-18.00

(od 6 września)

Grupa początkująca – naborowa  9,8,7 kyu

Jan Szelągowski/Robert Kalman

2

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki/ Sala z matami, parter

Wtorek 

godz. 18.00-19.00

(od 6 września)

Grupa Średniozaawansowana od 6 kyu

Jan Szelągowski/Robert Kalman

 

3

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Westfala 3a,

 05-825 Grodzisk Mazowiecki/ Sala z matami, parter

Środa

 godz. 16.00-17.00

(od 7 września)

Grupa początkująca -naborowa 9,8,7 kyu

Jan Szelągowski/Robert Kalman

4

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki/ Sala z matami, parter

Środa godz. 17.00-18.00

(od 7 września)

Grupa średniozaawansowana od 6 kyu

Jan Szelągowski/Robert Kalman

5

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki/ Sala z matami, parter

Środa 

godz. 18.00-19.20

(od 7 września)

Grupa  zaawansowana od 3 kyu

Jan Szelągowski/Robert Kalman

6

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki/ Sala z matami, parter

 

Czwartek 

godz. 20.00-22.00

(od 8 września)

 

Grupa wieczorna KAMIKAZE –trening dla wytrwałych

Robert Kalman

7

Grodziska Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Westfala 3a,

05-825 Grodzisk Mazowiecki/ Sala z matami, parter

Sobota

godz. 8.30-10.30

zajęcia w wybrane soboty-każdorazowo info na www i na e-mail, sms

(od 1 października)

 

PORANNY TRENING SPECJALISTYCZNY(wszystkie stopnie)

Jan Szelągowski/Robert Kalman

ODDZIAŁ RADZIEJOWICE

Gdzie?

Kiedy?

Kto ćwiczy? Kto prowadzi?

Hala sportowa, ul. Kubickiego3a,

Radziejowice, sala fitness

Poniedziałek, środa

godz. 17.00 – 18.00

(od 5 września)

Grupa początkująca + średniozaawansowana/ rodzinna

Robert Kalman/Ewa Szelągowska-Kalman

Hala sportowa, ul. Kubickiego 3a,

Radziejowice, sala fitness

Poniedziałek, środa

Godz. 18.00-19.00

(od 5 września)

Grupa średniozaawansowana starsza+ zaawansowana/ rodzinna

Robert Kalman/Ewa Szelągowska-Kalman

           

 

ODDZIAŁ CZARNY LAS

Lp

Gdzie?

Kiedy?

Kto?

1

Świetlica Wiejska ul. Wiązowa 1, 05-825 Czarny Las

wtorek

godz. 16.00-17.00

(od 13 września)

Grupa początkująca

Przedszkolna 4-6 lat

Zajęcia karate z elementami gimnastyki korekcyjnej (zajęcia bezpłatne)*

Ewa Szelągowska-Kalman

2

Świetlica Wiejska ul. Wiązowa 1, 05-825 Czarny Las

wtorek

godz. 17.05 – 18.05

(od 13 września)

Grupa początkująca

Szkolna 7-11 lat

Zajęcia karate (zajęcia bezpłatne)*

Ewa Szelągowska-Kalman

3

Świetlica Wiejska ul. Wiązowa 1, 05-825 Czarny Las

Wtorek

godz. 18.10 – 19.10

(od 13 września)

Zdrowy kręgosłup

GRUPA I dorośli 55+

(zajęcia bezpłatne)*

Ewa Szelągowska-Kalman

4

Świetlica Wiejska ul. Wiązowa 1, 05-825 Czarny Las

Wtorek

Godz. 19.15 – 20.15

(od 13 września)

Zdrowy kręgosłup

GRUPA II dorośli 18+

(zajęcia bezpłatne)*

Ewa Szelągowska-Kalman

5

Świetlica Wiejska ul. Wiązowa 1, 05-825 Czarny Las

Czwartek

Godz. 19.10 – 20.10

(od 15 września)

Zdrowy kręgosłup

GRUPA I dorośli 55+

(zajęcia bezpłatne)*

Ewa Szelągowska-Kalman

6

Świetlica Wiejska ul. Wiązowa 1, 05-825 Czarny Las

Czwartek

Godz. 20.15 – 21.15

(od 15 września)

Zdrowy kręgosłup

GRUPA II dorośli 18+

(zajęcia bezpłatne)*

Ewa Szelągowska-Kalman

 

ODDZIAŁ MOŚCISKA

Gdzie?

Kiedy?

Kto?

Świetlica Wiejska Mościska ul. Pawia 33, 05-825 Mościska

PONIEDZIAŁEK

godz. 16.10-17.10

(od 12 września)

Grupa początkująca Przedszkolna 5+(Zajęcia karate z elementami gimnastyki korekcyjnej)

(zajęcia bezpłatne)*

Ewa Szelągowska-Kalman

Świetlica Wiejska Mościska ul. Pawia 33, 05-825 Mościska

PONIEDZIAŁEK

godz. 17.15 – 18.15

(od 12 września)

Grupa początkująca  Szkolna 8+

Zajęcia karate

(zajęcia bezpłatne)*

Ewa Szelągowska-Kalman

Świetlica Wiejska Mościska ul. Pawia 33, 05-825 Mościska

PONIEDZIAŁEK

godz. 18.20 – 19.20

(od 13 września)

Zdrowy kręgosłup Dorośli

(zajęcia bezpłatne)*

Ewa Szelągowska-Kalman

* na zajęcia obowiązują zapisy bezpośrednio u instruktora przed rozpoczęciem zajęć, zapisy trwają do końca września, lub do wyczerpania wolnych miejsc, obowiązuje też deklaracja udziału w zajęciach dla osób niepełnoletnich.

  Ważne jest by pamiętać, że na każdej grupie realizowana jest inna podstawa programowa – zaleca się dostosowanie grupy do stopnia uczniowskiego i posiadanych umiejętności.

Ze sportowym pozdrowieniem Biuro MKKT NIKOBUSHI/ Ewa Szelągowska – Kalman

%d bloggers like this: