Półkolonie Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki-Ramowy Program/karta kwalifikacyjna

Półkolonie Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki-Ramowy Program/karta kwalifikacyjna

Przedstawiamy Państwu poniżej ramowy program Półkolonii I i II turnusu w Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki oraz karty kwalifikacyjne: do pobrania w poniższym poście oraz w “plikach do pobrania” w zakładce strony www.

 

Ramowy program Półkolonii I turnus 11-15.07.2022 pod hasłem: „Akademia Zdrowia – w zdrowym ciele zdrowy duch”

 

 

Poniedziałek:

8.00 – zbiórka w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielcza 9, sala lustrzana – parter.

8.30/10.00 – poranny trening Karate

10.00/10.30  – II śniadanie

10.30/12.00 – warsztaty „joga dla dzieci”

12.00/12.45 – obiad

12.45/14.00 – warsztaty artystyczne (w zależności od warunków pogodowych – plener)

14.00/15.55 – blok sportowy – karate

16.00 – odbiór dzieci z placówki

Wtorek:

8.00 – zbiórka w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielcza 9,

8.30/10.00 –poranny rozruch – ćwiczenia (gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna)

10.00/10.30  – II śniadanie

10.30/12.00 – blok sportowy cz.I (w zależności od warunków pogodowych – plener, wycieczka)

12.00/12.45 – obiad

12.45/14.00 – warsztaty ruchowe – taneczne (tematyczne) cz.I

14.00/15.55 – blok sportowy cz.II

16.00 – odbiór dzieci z placówki

Środa:

8.00 – zbiórka w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielcza 9,

8.30/10.00 – poranne warsztaty z psychologiem „moc dobrych emocji”

10.00/10.30  – II śniadanie

10.30/12.00 – warsztaty kultury japońskiej (kaligrafia, origami )

12.00/12.45 – obiad

12.45/14.00 – blok sportowy (w zależności od warunków pogodowych – plener , wycieczka)

14.00/15.55 – Film

16.00 – odbiór dzieci z placówki

Czwartek:

8.00 – zbiórka w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielcza 9,

8.30/10.00 – poranny blok sportowy cz.I

10.00/10.30  – II śniadanie

10.30/12.00 – warsztaty ruchowe – gimnastyka korekcyjno-kompemsacyjna

12.00/12.45 – obiad

12.45/15.55 – blok sportowy/plener cz.II

16.00 – odbiór dzieci z placówki

Piątek:

8.00 – zbiórka w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielcza 9,

8.30/10.00 – poranne warsztaty tematyczne – gry zespołowe

10.00/10.30  – II śniadanie

10.30/12.00 – warsztaty z psychologiem dziecięcym „szczęśliwe dziecko jest of-line”

12.00/12.45 – obiad

12.45/15.55 – blok sportowy/ plener (podsumowanie) Turniej Sportowy

16.00 –odbiór dzieci z placówki 

Pobierz kartę kwalifikacyjną – Turnus I

Ramowy program Półkolonii II turnus 08-12.08.2022 pod hasłem: „Moje super moce”

Poniedziałek:

8.00 – zbiórka w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielcza 9, sala lustrzana – parter.

8.30/10.00 – poranny trening Karate

10.00/10.30  – II śniadanie

10.30/12.00 – warsztaty „moja super moc – odkrywanie ukrytych telentów”

12.00/12.45 – obiad

12.45/14.00 – warsztaty artystyczne (w zależności od warunków pogodowych – plener)

14.00/15.55 – blok sportowy – karate z elementami gimnastyki korekcyjnej

16.00 – odbiór dzieci z placówki

Wtorek:

8.00 – zbiórka w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielcza 9,

8.30/10.00 –poranny rozruch – ćwiczenia (gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna)

10.00/10.30  – II śniadanie

10.30/12.00 – blok artystyczny (w zależności od warunków pogodowych – plener, wycieczka)

12.00/12.45 – obiad

12.45/14.00 – warsztaty ruchowe – „odkrywamy talenty”

14.00/15.55 – blok sportowy – karate z elementami gimnastyki korekcyjnej

16.00 – odbiór dzieci z placówki

Środa:

8.00 – zbiórka w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielcza 9,

8.30/10.00 – poranne warsztaty z psychologiem „moc dobrych emocji”

10.00/10.30  – II śniadanie

10.30/12.00 – warsztaty plastyczne „tworzywa sensoryczne”

12.00/12.45 – obiad

12.45/14.00 – blok sportowy (w zależności od warunków pogodowych – plener , wycieczka)

14.00/15.55 – Film (wyjście do kina)

16.00 – odbiór dzieci z placówki

Czwartek:

8.00 – zbiórka w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielcza 9,

8.30/10.00 – poranny rozruch – ćwiczenia (gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna)

10.00/10.30  – II śniadanie

10.30/12.00 – warsztaty ruchowe –„odkrywamy talenty”

12.00/12.45 – obiad

12.45/15.55 – blok sportowy/plener cz.II

16.00 – odbiór dzieci z placówki

Piątek:

8.00 – zbiórka w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielcza 9,

8.30/10.00 – poranne warsztaty tematyczne – gry zespołowe

10.00/10.30  – II śniadanie

10.30/12.00 – warsztaty z psychologiem sportowym

12.00/12.45 – obiad

12.45/15.55 – blok sportowy/ plener (podsumowanie) Turniej MOJE SUPER MOCE

16.00 –odbiór dzieci z placówki

Pobierz kartę kwalifikacyjną- Turnus II

%d bloggers like this: