Czytaj więcej

Podsumowanie roku 2020 w MKKT NIKOBUSHI

Podsumowanie roku 2020 w MKKT NIKOBUSHI

Kochani kończy się rok 2020, zawsze koniec roku jest czasem podsumowań i refleksji, my – trenerzy MKKT NIKOBUSHI zgodnie uznaliśmy że, na wyróżnienie zasłużyli nasi zawodnicy startujący w najważniejszych zawodach, Puchar Polski juniorów, seniorów Wrocław 2020 oraz Puchar Polski Dzieci Wrocław 2020, wyróżnienia i statuetki ZAWODNIKA ROKU 2020 otrzymali: Sergiusz Jóźwiak, Ewa Szustak-Szymańska – w kategorii seniorskiej oraz Masza Wawszczyk, Aleksandra Szymańska, Barbara Bajera, Jan Szelągowski – w kategorii juniorskiej. Nina Wawszczyk, Łukasz Szymański – w kategorii młodzik.

Ewa i Piotr Giergielewicz, Kacper Boryczka, Katarzyna Ceglińska, Wiktoria Kępińska, Tymon Zembrzuski i Nikodem Kalman – kategoria dzieci.

15 statuetek powędrowało do w/w „wojowników i wojowniczek” ale gratulacje za dobre treningi i starty w pozostałych zawodach w roku 2020 kierujemy do WSZYSTKICH NASZYCH KLUBOWICZÓW dziękujemy za to, że byliście i jesteście z Nami.

To był SZALONY ROK, TRUDNY ale sport i aktywność fizyczna pozwalała nam wszystkim dbać o swoje zdrowie fizyczne jak i sferę psychiczną. Rok 2020 pokazał Nam, że nie wszystko zależy od Nas samych ale swoją postawą wszyscy pokazaliśmy, że potrafimy sobie radzić w wielu trudnych sytuacjach.

Życzymy Państwu i sobie by nadchodzący rok 2021 był pełen szczerego uśmiechu i siły do zmagania się ze wszystkimi przeciwnościami jakie mogą się przytrafić nam po drodze. Byśmy potrafili zawsze odróżniać to co dobre od tego co dobrem nie jest.

Na koniec roku przygotowaliśmy fotorelację pt.: „15 wspaniałych – wczoraj i dziś” oraz niebawem małą niespodziankę, fotorelację pt.: „ Trenerzy MKKT i ich życiowe role 😉”

Miłego oglądania :-)

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na macie w 2021roku. Oss! :😘👊💪✋

%d bloggers like this: