Aktualności

Nikobushi Karate Info-Ważny komunikat!

Nikobushi Karate Info-Ważny komunikat!

 

            Drodzy Klubowicze,

serdecznie dziękujemy, że jesteście z Nami. Nieustająco walczymy z obecną sytuacją, staramy się inspirować, zachęcać do treningu i nie dawać się nostalgii dokuczającej nam w izolacji musimy tą nową rzeczywistość przyjąć do swoich domów, chcemy utrzymywać swoje ciała w dobrej kondycji, dlatego też WALCZYMY!

Robimy co nam serca dyktują oraz klubowicze podpowiadają i staramy się gościć codziennie w Państwa domach, oraz nagrywać treningi i do Państwa je przesyłać. To są nowe realia naszej pracy, wcześniej nam nieznane.           
O wysokości składki za miesiąc maj i kolejne decydują Państwo sami: 50% czy 100%

Plan treningowy na miesiąc maj 2020:

Od 1 do 3 maja 2020 – Świętujemy, odpoczywamy, treningi nie odbywają się.

  • Od 4 maja treningi KARATE on-line odbywają się od godziny 18.00
  • odbywać się one będą codziennie od poniedziałku do czwartku – prowadzący Robert Kalman (z podziałem na grupy początkującą, średniozaawansowaną i zaawansowaną) – opis będzie przy każdym linku podanym w e- mail, sms i na Messenger „w grupie karate – treningi w domu”
  • w każdy piątek odbywać się będzie TABATA z instruktorką Niną Filipek – link do treningu przekazywać będziemy w e-mail, sms i na Messenger „w grupie karate – treningi w domu”
  • w każdą sobotę i niedzielę odbywać się będzie cykl treningowy „Trenuj u siebie na Kwadracie” – autorski program Mateusza Szelągowskiego, link do treningów przesyłać będziemy w sobotę rano a będzie on przekazywany do państwa w taki sam sposób jak do TABATY czy treningów karate.

W razie pytań bardzo proszę o kontakt telefoniczny: 794 602 404 Ewa Szelągowska-Kalman

Ze sportowym pozdrowieniem

Prezes MKKT NIKOBUSHI Ewa Szelągowska-Kalman

Wiceprezes Robert Kalman

Członek Zarządu Mateusz Szelągowski

Pobierz linki do treningów online
%d bloggers like this: