Aktualności

Nasi Zawodnicy Mistrzami Województwa !!!

IMG_0554W minioną niedzielę w Piastowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate Tradycyjnym. Nasz Klub na tych zawodach wywalczył 5 medali z czego 4 złote i jeden srebrny ! Oto nasi medaliści:

1.Pierwsze miejsce w konkurencji (kata indywidualne) zajął:  Mario Sardano ;

2.Pierwsze miejsce w konkurencji (enbu) zajęli: Jan Szelągowski i Mario Sardano;

3.Pierwsze miejsce w konkurencji (kata drużynowe) zajęli:  Jan Szelągowski, Mario Sardano i Mikołaj Stybliński;

4. Pierwsze miejsce w konkurencji (kata indywidualne) zajął w kategorii senior plus:  Jacek Szewczuk

5. Drugie miejsce w konkurencji (kata indywidualne) zajęła w kategorii senior plus: Dorota Wiśniewska – Zakowicz

Ponadto w zawodach gdzie hala w Piastowie zgromadziła ponad czterystu zawodników !!! – nasz klub reprezentowali: Kacper Demczuk, Daniel Demczuk, Mateusz Makowski, Antonina Pietrucik, Zofia Popławska, Antoni Zakowicz, Nicole Wasilewska, Bartłomiej Raczyński, Wojciech Kiwior, Maciej Koźbiał, Mateusz Stybliński, Barbara Bajera, Marek Pniewski, Tymoteusz Wajs, Robert Szewczuk, Bożena Wajs, Grzegorz Skwarski. Oficjalne wyniki → tutaj

Wszystkim uczestnikom i medalistom gratulujemy udanego występu na macie i wspaniałych zawodów ! Jesteśmy z Was bardzo dumni !!! Dziękujemy organizatorom i do zobaczenia za rok . Oss.