Letnie Gasshuku, 12-16 sierpnia 2020-Dojo Stara Wieś

Letnie Gasshuku, 12-16 sierpnia 2020-Dojo Stara Wieś

Zapraszamy do udziału w Letnim Gasshuku organizowanym przez Polską Unię Karate Tradycyjnego 🥋 Zgrupowanie odbędzie się od 12 do 16 sierpnia 2020 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś 

Gasshuku jest przeznaczone dla uczestników ze stopniem min. 5 kyu.

Program zgrupowania obejmuje:
✔️ treningi mistrzowskie
✔️ egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan
✔️ egzaminy sędziowskie
✔️ egzaminy instruktorskie
✔️ szkolenie motywacyjne dla liderów (zdrowe odżywianie, zdrowy trening, prawidłowe prowadzenie treningów dla różnych grup wiekowych – od przedszkolaków po seniorów, aspekty prawne funkcjonowania klubu, szkolenie motywacyjne).

Goście specjalni:
✔️ sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, prezydent World Traditional Karate Federation

✔️ Peter Grudniak, prezes zarządu Ergo Pro w Polsce, Honorowy Czarny Pas – poprowadzi szkolenie motywacyjne „Efektywny lider: zarządzanie i przywództwo”

👉 Prowadzący Gasshuku: sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, sensei Paweł Janusz 4 Dan, sensei Łukasz Wójcik 4 Dan, sensei Anna Kulczyńska 4 Dan, sensei Marta Niewczas 4 Dan, sensei Daniel Iwanek 3 Dan.

KOSZT:

Pakiet 1 (udział w treningach i szkoleniach, 4 noclegi i pełne wyżywienie – od kolacji w środę do obiadu w niedzielę*, udział w Sayonara Party) 

700 zł – dla osób z licencją PUKT
1000 zł – dla uczestników niezrzeszonych w PUKT

Pakiet 2 (udział w treningach i szkoleniach, bez noclegu i wyżywienia)

200 zł – dla osób z licencją PUKT
300 zł – dla uczestników niezrzeszonych w PUKT

Powyższe ceny nie zawierają kosztów przystąpienia do egzaminów sędziowskich oraz egzaminów na stopnie Dan. Informacje dotyczące szczegółów egzaminów na stopnie mistrzowskie Dan podamy wkrótce.

* Istnieje możliwość dostosowania wyżywienia do indywidualnych potrzeb, np. jeżeli ktoś stosuje specjalną dietę. Prosimy o zgłoszenie tego faktu przy rezerwacji zakwaterowania. Osoba rezerwująca wyżywienie specjalne ponosi dodatkową opłatę w wysokości 5,00 zł za osobodzień, czyli w przypadku Gasshuku należy doliczyć kwotę 20,00 zł do ceny pakietu.

W przypadku niepełnoletnich uczestników wymagana jest zgoda rodziców na udział w zgrupowaniu. Opiekę nad niepełnoletnimi uczestnikami w czasie pobytu sprawują kluby we własnym zakresie.

Warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nieodpłatnej zgody na utrwalenie wizerunku na potrzeby realizacji relacji fotograficznej z realizacji zgrupowania.

👉 Zapisy na Gasshuku odbywają się poprzez System PUKT. Aby przejść do zapisów kliknij ten link – https://system.pukt.pl/…/263dcc20-e458-4d79-af5e-3bd4edcb08…

Osoby nie zarejestrowane w systemie PUKT, które chciałyby wziąć udział w zgrupowaniu, proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres biuro@pukt.pl.

%d bloggers like this: