Za nami kolejne świetne seminarium z Janem Szelągowskim!
Dziękujemy wszystkim za przybycie i super atmosferę
Była ogromna dawka wiedzy, motywacji i praktycznych wskazówek
Dziękujemy Jaśkowi za poświęcony czas i podzielenie się swoim doświadczeniem.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!