W dniach 29 – 31 maja 2026 odbył się Kurs Mistrzowski w Dojo Stara Wieś.
Mocne treningi poprowadzili sensei Włodzimierz Kwieciński 9 dan, sensei Justo Gomez 7 dan oraz sensei Paweł Janusz 6 dan.
Równolegle odbywało się zgrupowanie kadry PUKT, w którym uczestniczyli Jan Szelągowski i Nikodem Kalman.
